Znajdziesz tu jedwabne maseczki na oczy oraz jedwabne frotki, szyte z krawatów z drugiej reki.

Jedwabna maseczka na oczy do spania
Opaski na oczy wykonane ze 100 procentowego jedwabiu naturalnego. Do ich uszycia wykorzystuję jedwabne krawaty z drugiej ręki.

Jedwabne opaski na oczy stwarzają optymalne warunki do snu. Czasami ciężko Ci zasnąć, to problem wielu osób. Takie problemy z bezsennością mogą wystąpić w każdym wieku. Zaburzenia snu mogą mieć wiele przyczyn, jeżeli utrzymują się długo warto to skonsultować z lekarzem. Jeżeli zdarzają się sporadycznie wystarczy wyeliminować niesprzyjające czynniki zewnętrzne, jak choćby nadmiar światła.

I tutaj właśnie doskonałym rozwiązaniem Twojego problemu będą moje opaski jedwabne do spania, które pomogą zapewnić zdrowy i komfortowy odpoczynek.

Maseczki na oczy dają Ci odpowiedni poziom zaciemnienia, a luksusowy i delikatny dla skóry jedwab dodatkowo zapewni przyjemny relaks. Dodatkowo naturalne właściwości jedwabiu pomagają w utrzymaniu właściwego poziomu nawilżenia skóry i utrzymaniu idealnego poziomu wilgoci. Ich jedwabista gładkość i delikatność jest prawdziwym balsamem dla cery. Dlatego jedwabne maseczki do spania to idealny wybór.

Jedwabna maseczka do spania nie wchłonie również kosmetyków, których używasz do wieczornej pielęgnacji okoli oczu i skóry twarzy. Rano obudzisz się wypoczęta i ze świeżą promienną cerą.

Jedwabne frotki do włosów.

A czemu jedwabne gumki są dobre dla Twoich włosów?
Ponieważ:
▪️gumki z jedwabiu nie odgniatają się na włosach
▪️nie elektryzują włosów
▪️jedwabne scrunchie nie wplątują się we włosy – dzięki temu przy ściąganiu jedwabnych gumek nie rwiemy sobie włosów z głowy
▪️jedwab nie powodują łamania i kruszenia się włosów
▪️w jedwabnych frotkach można w nich spać
▪️są bardzo lekkie i delikatne w dotyku
▪️jedwabne gumki wyglądają elegancko

Maseczki i frotki z jedwabiu z drugiej ręki to świetny pomysł na prezent, dla siebie również 🙂