Znajdziesz tu EKOŁADNE akcesoria

Pisząc akcesoria mam na myśli:

  • kosmetyczki
  • muchy męskie
  • opaski do włosów
  • breloczki

Kosmetyczki w rozmiarze w sam raz do torebki szyję z jeansu, weluru, bawełny. Są nie za duże, nie za małe. Takie żeby schować najpotrzebniejsze rzeczy potrzebne na co dzień. Mogą również służyć za piórnik.

Breloczki do kluczy. Niby nie najpotrzebniejsza rzecz, ale fajnie jak coś jest i cieszy oko. Do tej pory szyłam breloczki miśki, liście, rybki i serca 🙂

Ekoładne akcesoria to również męskie muchy – elegancki i szykowny dodatek. Z kolorowych tkanin, z pewnością dodadzą nonszalanckiego charakteru męskiej stylizacji.

Wśród akcesoriów znajdą się również opaski do włosów z kolorowych materiałów. Z gumką z tyłu, aby dobrze trzymały się na głowie

Takie drobiazgi idealnie sprawdzą się jako dodatek do prezentu na przykład

Ekoładne akcesoria szyję z tego co zostanie mi po szyciu większych rzeczy.

Wiem, że akcesoria to nie tylko dodatki, ale także wyraz naszej osobowości i stylu życia. Dlatego stawiam na produkty, które są wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska, takich jak tkaniny upcyclingowe, sztuczne skóry i naturalne materiały. Moje akcesoria są tworzone z dbałością o detale i jakość, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby dopełnić swoje stylizacje i wyrazić swoją indywidualność, małe detale, które mają ogromne znaczenie dla całej stylizacji.

Wyraź siebie, bądź oryginalna i świadoma swojego wpływu na planetę.